univer.ua Важливо! Податок на доходи фізичних осіб

УНИВЕР – лоцман фондового рынка Украины

задать вопрос
(044) 490-20-55

Наши новости

Важливо! Податок на доходи фізичних осіб

Шановні клієнти!

Наближається до закінчення 2015 рік, за результатами якого Ви, відповідно до Податкового Кодексу України, зобов’язані будете задекларувати свої доходи, в т.ч і доходи від операцій з цінними паперами.

Відповідно до п.170.2. ст.170 Податкового Кодексу України Вашим податковим агентом  за операціями з цінними паперами  є  ТОВ «Універ Капітал».
В зв’язку з цим, ТОВ «Універ Капітал», під час кожного визначення Вам інвестиційного прибутку нараховує (утримує) податок на доходи з фізичних осіб та сплачує (перераховує) утриманий податок до Бюджету.

Інвестиційний прибуток розраховується, як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу інвестиційного активу, та його вартістю, що визначається із суми витрат на придбання такого активу.

При визначенні Вашого інвестиційного прибутку за 2015 рік, ТОВ «Універ Капітал», відповідно до вимог Податкового Кодексу України, буде враховувати суми витрат на придбання цінних паперів. У разі, якщо цінні папери були придбані Вами через іншого Торговця, витрати на придбання таких цінних паперів мають бути підтверджені Вами документально.

Відповідно до Методики визначення інвестиційного прибутку професійним торговцем цінними паперами при виконанні функцій податкового агента затвердженої Наказом Мінфіну №1484 від 22.11.2011 р., документальним підтвердженням витрат на придбання цінних паперів є оригінали або належно оформлені копії:
- первинних документів, на підставі яких платник податку здійснив відповідні витрати;
- документів, що підтверджують факт переходу права власності платника податку на відповідні пакети цінних паперів;
- документів, що підтверджують факт та суму сплати відповідних витрат;
- довідку від торговця, за участю якого були придбанні цінні папери, про те, витрати на придбання таких цінних паперів ним, як податковим агентом, не враховувалися.

Детальніше з переліком документів, які необхідно надати для підтвердження витрат на придбання цінних паперів, ви можете ознайомитися на нашому сайті за адресою http://univer.ua/ua/opodatkuvannya/

Якщо Вами до 25.12.2015 р. не буде надано всіх необхідних, відповідно до чинного законодавства України, документів, ТОВ «Універ Капітал» не зможе враховувати витрати на придбання та змушений буде нарахувати (утримати) податок з усієї вартості (суми продажу) цінних паперів, не враховуючи витрати  на їх придбання.


З метою уникнення непорозумінь, просимо Вас віднестися відповідально, до надання документів з метою підтвердження ціни придбання.


З повагою Ваш, УНІВЕР.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарии