univer.ua

УНИВЕР – лоцман фондового рынка Украины

задать вопрос
(044) 490-20-55

Новогодние акции

УНІВЕР підготував на Новий рік подарунок для кажного!
 


УНІВЕР надає клієнтам скальперській привід Livetrade Scalping безкоштовно до 31 грудня 2011 року

Кожному трейдеру, а особливо скальпер, відомо, що фінансовий результат безпосередньо залежить від швидкості подачі заявки і відображення ринкової інформації, а в торговельному терміналі часто не вистачає часу знайти потрібне вікно. Продукт LiveTrade Scalping - зручний і швидкий скальпінг-привід до терміналу QUIK.Подарок для тех, кто торгует опционами


Клієнти УНІВЕР мають можливість використовувати Options Workshop в повному функціоналі безкоштовно до 31 грудня 2011

Програма Options Workshop вирішує завдання як середньострокового інвестора, якому потрібно лише кілька разів на тиждень переглянути профіль опціонної позиції і оцінити її ризики, так і професійного трейдера, що здійснює безліч операцій з опціонами протягом дня, а також буде корисна маркет-мейкеру по опціонах.


Подарок для тех, кто хочет автоматизировать свои торговые операции


Інвестиційна Група УНІВЕР і компанія Digital Sky дарують сертифікат на створення торгового робота номіналом 50 доларів США всім *, хто підключиться до 31 грудня 2011.

Алгоритмічний трейдинг - це торгівля на біржі з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, в якому реалізована певна стратегія укладання угод. Торгові роботи сьогодні є невід'ємною частиною всіх розвинених біржових майданчиків і генерує не менше 50% біржового обороту. Основна причина популярності використання торгових алгоритмів - можливість забезпечити системний підхід до торгівлі і отримувати стабільний заробіток протягом тривалого часу.
Подарок для тех, кто хочет стать успешнымУНІВЕР дарує можливість безкоштовно пройти Курс "Успішний трейдер" (рівень "Бакалавр") всім * підключились з 1 по 31 грудня 2011 року.

Багато в трейдингу прагнуть до досягнення вершин, але не всі цього домагаються. Причин прийняття невдалих інвестиційних рішень може бути багато. Без професійної початкової підготовки, системного підходу та освоєння вже працюють стратегій і тактик перевірених складно вийти на професійний рівень, почати стабільно заробляти.

Фахівці Навчального центру "УНІВЕРситет Персональних Інвестицій", грунтуючись на власному багаторічному досвіді, розробили курси підготовки успішних трейдерів. Наші випускники знають, як уникнути прикрих помилок і запобігти відчутні втрати.

Ми намагаємося в дружній атмосфері обговорення і діалогу, передати знання, які допоможуть Вам стати успішними у біржовій торгівлі.


Знания опытного аналитика в подарок


УНІВЕР розігрує можливість торгувати з персональним аналітиком протягом трьох місяців, з моменту відкриття рахунку, клієнтам **, що підключились в період з 1 по 31 грудня 2011 року.

УНІВЕР пропонує своїм клієнтам консультації персонального аналітика, який постійно "в ринку" і готовий дати коментарі по фундаментальним показникам українських емітентів, а також допомогти з технічним аналізом акцій і ф'ючерсних контрактів.

Буде проведено розіграш серед клієнтів, які підключилися з 1 по 31 грудня і надіслали лист із зазначенням номера брокерського договору і темою: "Аналітик" на e-mail: mybroker@univer.ua

Подарок для тех, кто хочет научиться выигрывать на бирже


УНІВЕР розіграє серед клієнтів, які вчинили мінімум 1 операцію в 2011 році 5 книг "Як грати та вигравати на біржі" Олександра Елдера з автографом автора.

Книга "Як грати та вигравати на біржі" написана експертом технічного аналізу та професійним трейдером Олександром Елдером. У своїй книзі він показує, що найважливішими чинниками, що впливають на торгівлю, є: методологія торгівлі (торговельна система), система ризик-менеджменту та психологічна стійкість трейдера.

Подарок для ценителей гаджетов


Вгадайте значення індексу "Української біржі" на закінчення торгів 30 грудня 2011 року та отримайте в подарунок iРod touch.

iQUIK / iQUIK HD - клієнтське додаток брокерської системи QUIK, розроблене спеціально для операційної системи IOS. Програма дозволяє обмінюватися даними з сервером системи QUIK по захищеному з'єднанню, відображати отриману інформацію у вигляді таблиць і графіків, здійснювати активні операції.

Переможцем стане учасник акції, який назве значення індексу, найбільш близьке до останнього значенням цього року. Значення приймаються до 27 грудня 2011 року.

Заповніть реєстраційну форму, вказавши у полі "Скажіть будь ласка:" значення індексу UX.

* - обязательные для заполнения поля


Хорошого тренда в наступаючому році!


* сума активів на рахунків не менше 1000 грн
** сума активів на рахунків не менше 10 000 грн