univer.ua

УНИВЕР – лоцман фондового рынка Украины

задати питання
(044) 490-20-55

Банк в кишені

Ви отримаєте Інтернет-банк і мобільний банк, банківську картку й особистий рахунок - безмежні можливості керувати своїми коштами.


Що ми пропонуємо?
Ми пропонуємо вам сучасний, зручний банківський пакет послуг, який дозволяє економити час і гроші.

Оформивши «Банк в кишені», ви отримуєте:
  • Гривневий банківський рахунок.
Відкрити рахунок у банку швидше і простіше, якщо це розрахунковий рахунок «Банк в кишені».
  • Карту міжнародної платіжної системи VISA ®.
У кожній коробці «Банк в кишені» знаходиться неіменна банківська карта платіжної системи VISA ®, яка є ключем до всього пакету послуг. За допомогою такої карти ви зможете знімати готівку, поповнювати рахунок, оплачувати товари і послуги в магазинах і ресторанах, а також здійснювати електронні розрахунки через будь-які платіжні системи Інтернету.
  • Інтернет-банк.
Чому з «Банком в кишені» зручно і вигідно здійснювати оплату послуг через Інтернет, а також здійснювати грошові перекази друзям та знайомим? Тому що 24 години на добу Вам доступний Інтернет-банк Російського Стандарту, який ідеально підходить для будь-яких інтернет платежів і оплати послуг онлайн.
Завдяки сучасним системам оплати Інтернет-банку ви можете здійснювати перекази без комісії, створювати шаблони платежів.
  • Мобільний банк.
«Банк в кишені» дозволяє за допомогою мобільного телефону здійснювати платежі по самим затребуваним послуг (ЖКГ, мобільний зв'язок, ТВ, і т.д.), одержувати інформацію і виписки по рахунках, а також переказувати гроші рідним і знайомим. 
  • Всі грошові перекази - без комісії.
Можливість дистанційного контролю стану рахунку за допомогою послуг «SMS-сервіс».
Ви завжди будете знати, які операції були проведені з використанням вашої картки, і коли це сталося. А також ви зможете отримати відомості про платіжний ліміт карти і про десять останніх, здійснених з використанням картки, операції.
Можливість управляти своїми грошима і контролювати свій рахунок у банку 24 години на добу.
Ваш розрахунковий рахунок завжди доступний. У будь-який момент, в будь-якому місці ви можете отримати інформацію про залишок грошових коштів та останніх платежах. Всі операції по вашому рахунку (у тому числі і міжнародні платежі) проводяться через захищене Інтернет-з'єднання. Ваших грошей і конфіденційних даних гарантована повна безпека.

Більш детальна інформація на сайті ПАТ «Банк Російський Стандарт».

ІГ УНІВЕР пропонує оформити «Банк в кишені» у нас в офісі.