univer.ua

УНИВЕР – лоцман фондового рынка Украины

задати питання
(044) 490-20-55

Стати партнером

Розвивайте свій бізнес на фондовому ринку

Фондовий ринок в Україні набирає обертів і надає все більше можливостей для заробітку не тільки в якості інвестора, а й у якості професійного фахівця ринку цінних паперів.

УНІВЕР розвиває агентську мережу і зацікавлений у тих, хто сам захоплений біржовою торгівлею, кому подобається працювати з людьми, хто впевнений у собі і здатний пояснити переваги інвестування на фондовому ринку.

Агентом може стати будь-який клієнт УНІВЕРу - фізична особа, приватний підприємець, звичайна юридична особа або ліцензований учасник ринку цінних паперів. Для цього достатньо лише бажання і віра у потенціал розвитку економіки України.


Чому УНІВЕР?

  • УНІВЕР успішно працює на українському фондовому ринку з 2005 року. Спираючись на наш багаторічний досвід, Ви зможете пропонувати Вашим клієнтам найбільш передові інвестиційні рішення.
  • УНІВЕР активно розвиває фінансове навчання. В рамках освітнього проекту «УНИВЕРситет Персональних Інвестицій» ми регулярно проводимо безкоштовні семінари та web-семінари для наших існуючих та потенційних клієнтів в Києві та інших містах, а також організовуємо платні курси навчання біржової торгівлі. Наші агенти мають можливість безперервно і безкоштовно підвищувати свою кваліфікацію.
  • УНІВЕР надає повний спектр інвестиційних послуг від самостійної біржової торгівлі до довірчого управління активами та інвестиційних фондів. Будь-який Ваш клієнт зможе знайти для себе інвестиційний продукт, який йому підходить.
  • УНІВЕР орієнтований на клієнтів і приділяє найбільшу увагу якості обслуговування та технічній підтримці. Вашим клієнтам буде з нами комфортно.
  • УНІВЕР - динамічний бренд, активно розвивається в Україні. Централізована маркетингова підтримка, актуальні роздаткові матеріали українською та російською мовами дозволять Вам ефективно залучати клієнтів і рости разом з нашим брендом.

Перспективи зростання

Від Агента не вимагається початкових інвестицій, а працювати можна за вільним графіком. Агент не займається консультуванням і підтримкою клієнтів. Його завдання полягає тільки в залученні нових клієнтів, а винагорода залежить від обсягу грошей, інвестованих залученими клієнтами та активності здійснення ними біржових операцій.

Почавши з Агента, Ви можете надалі стати регіональним Партнером або очолити Представництво УНІВЕРу у Вашому місті.

Партнер - крім активного залучення клієнтів організовує і проводить безкоштовні семінари у своєму місті. Може проводити платні курси. Не може займатися просуванням конкуруючих продуктів (FOREX, послуги інших інвесткомпаній). Інформація про Партнера розміщується на web-сайті Групи УНІВЕР.

Представник - наступний щабель після регіонального Партнера. Якщо Агентів і Партнерів в одному місті може бути кілька, то Представник завжди тільки один. Всі договори з новими клієнтами в регіоні укладаються тільки через Представника. Повинен мати або орендувати свій офіс і займатися платним навчанням. Інформація про Представника розміщується на окремій сторінці web-сайту Групи УНІВЕР.


На чому можна заробляти

В Агентів, Партнерів та Представників є кілька джерел заробітку, частка кожного з яких у загальному прибутку залежить від їх статусу та активності.

  • Комісія за залучення - залежить від обсягу коштів, інвестованих залученими клієнтами по кожному окремому продукту. Виплачується за фактом перерахування клієнтами початкових коштів або поповнення рахунку за попередній місяць.
  • Комісія від обороту - залежить від обсягу угод, здійснених залученими клієнтами. Виплачується щомісяця.
  • Комісія за організацію семінарів та курсів - залежить від кількості потенційних клієнтів, що відвідали безкоштовний семінар, або записалися на платні курси. Виплачується за фактом проведення заходів.
  • Плата за проведення платних курсів - залежить від кількості клієнтів, що відвідали платні курси, їх складності та тривалості. Виходить безпосередньо від залучених клієнтів.

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви зацікавлені у створенні власної справи, хочете розвивати високоінтелектуальний бізнес у фінансовому секторі - заповніть детальну інформацію щодо Партнерської програми, зв'язавшись з Михайлом Грицько за телефоном (044) 490-20-55 або заповнивши наведену нижче Анкету.

+38

Пожалуйста, напишите краткую информацию о себе, почему Вы выбрали нас в качестве Партнера, опишите конкурентную среду и каким Вы видите развитие финансовых рынков в Вашем городе.

* - обязательные для заполнения поля