univer.ua Вечірня торгова сессія в Україні - торги…

Золото, долар-гривня і євро-долар: 100% легальний трейдинг в Україні

На початку 2015 на «Українській біржі» розпочалися торги новими інструментами, запуск яких учасники ринку чекали багато років:
• ф'ючерс на курс долара до гривні (обсяг контракту 1000 доларів США)
• ф'ючерс на курс євро до долара (обсяг контракту 1000 євро)
• ф'ючерс на ціну золота в доларах (обсяг контракту 1 трійська унція)

Якщо раніше отримувати прибуток на коливаннях курсів валют і дорогоцінних металів в Україні можна було тільки через так звані «дилінгові центри», то тепер це можна робити абсолютно легально, у відповідності з усіма вимогами українського законодавства. Специфікації контрактів узгоджені з НБУ та затверджені НКЦПФР. Торги проходять на ліцензованої фондовій біржі, підключитися до них можна тільки через професійного учасника ринку з брокерською ліцензією.

Важлива відмінність біржової торгівлі від «дилінгові центрів» в тому, що всі трейдери бачать однакову інформацію про заявки на купівлю та продаж, і можуть ставити свої заявки, які видно всім іншим учасникам ринку. Кінцевий користувач отримує прямий доступ на ринок і укладає угоди не зі своїм «дилінгових центром», а з біржею, яка виконує функцію центрального контрагента.

Істотною перевагою також є можливість використовувати алгоритмічну торгівлю, тобто написати «робота», який за певними правилами буде виставляти заявки на купівлю та продаж.

При поточній нестабільності курсу гривні відносно іноземних валют ф'ючерсні контракти можуть бути цікаві не тільки з точки зору спекулятивного заробітку, але можуть використовуватися і з метою хеджування (страхування) валютних ризиків бізнесу в Україні.

Щоб відкрити брокерський рахунок і почати торгувати новими інструментами прохання заповнити наведену нижче форму.
Будь-які запитання щодо відкриття рахунку, наданих документів та договору просимо задавати нашим менеджерам по роботі з клієнтами за телефоном: +38 (044) 490-20-55 або Skype: ig_univer.

+38

Для оформлення всіх необхідних документів просимо Вас надіслати на електронну адресу mybroker@univer.ua:

  • скан-копію або фото паспорту
  • скан-копію або фото ідентифікаційного коду
  • реквізити банківського рахунку

* - обов'язкові для заповнення поля