univer.ua Переваги торгівлі на біржі через інтернет…

Переваги біржової торгівлі через інтернетСловосполучення «інтернет-трейдинг» (з англійської internet-trading) означає «торгівлю через інтернет». Це одна з технологій управління капіталом: як особистими коштами приватних інвесторів, так і засобами інвестиційних і страхових компаній, фондів, банків та інших юридичних осіб.

Торгувати через інтернет можна акціями, облігаціями і похідними фінансовими інструментами. Торгівля ведеться через онлайн-брокера - професійного учасника фондового ринку з ліцензією на брокерську діяльність і відповідним програмним забезпеченням. Участь брокерської компанії (в Україні її називають «торговцем») при здійсненні угоди на біржі є вимогою чинного законодавства.

Мережа інтернет використовується для зв'язку між інвестором і брокером. Онлайн-брокери для зв'язку з біржею використовують надійні виділені канали з великою пропускною здатністю. Наші сервери встановлені в одній кімнаті з серверами «Української біржі». Передача інформації за допомогою сучасних телекомунікацій відбувається за лічені секунди, що робить процес торгівлі більш оперативним, аніж по телефону або з використанням паперових документів.

Впровадження інтернет-технологій у всьому світі вже призвело до змін структури біржового обороту і розподілу його між різними класами інвесторів. Тепер торгівля на біржі стала настільки дешевою, швидкою і повсюдно доступною, що мільйони людей, включаючи тих, хто раніше ніколи і не думав про інвестиції в цінні папери, легко і швидко освоїли нові технології.

З 26 березня 2009 року, коли, завдяки «Українській біржі», у нашій країні з'явився інтернет-трейдинг, до торгів цінними паперами та похідними інструментами підключилося вже кілька тисяч чоловік. У Росії таких інвесторів уже сотні тисяч, в країнах Європи - мільйони, а в США і Китаї - десятки мільйонів.

Деякі наші клієнти використовують інтернет-трейдинг для додаткового заробітку, для когось гра на біржі є хобі, а для багатьох біржова торгівля стала основною професією. Прихід на ринок математиків і програмістів за останні десять років призвів до цілком нового явища - торгових роботів. Все це було б неможливо без інтернет-трейдингу.

Всесвітня популярність цієї послуги пояснюється простими, але незаперечними перевагами:

  • Доступність. Завдяки дуже низьким тарифам на брокерське обслуговування через інтернет, торгівля на біржі стала доступною усім - від студентів до пенсіонерів. Інтернет-трейдинг використовують і для того щоб зробити свою першу в житті інвестицію, і для того аби управляти мільйонами доларів. Можна торгувати в обідню перерву, а можна зробити інвестиції своїм основним і єдиним бізнесом.
  • Швидкість. Мережа Інтернет дозволяє витрачати менше часу на збір та аналіз більшого обсягу інформації про стан ринку, показники окремого підприємства, галузі чи економіки країни в цілому. А угоди купівлі або продажу можна робити менше ніж за одну секунду.
  • Зручність. Сучасні засоби зв'язку дозволяють мінімізувати кількість паперових документів. Усі торгові операції виконуються в електронному вигляді.
  • Рівні умови. Клієнт інтернет-трейдингу, що торгує через брокера, має той самий обсяг інформації і ті ж умови торгів, що й професійні учасники ринку, підключені до біржі безпосередньо.
  • Необмежені можливості. Персональні інвестиції - це, по суті, власний бізнес, успішність якого залежить тільки від Ваших знань, досвіду і самодисципліни. У цьому бізнесі можна вибрати ту стратегію, яка підходить Вам за характером і відповідає Вашим фінансовим умовам. Це може бути довгострокове (кілька років) або середньострокове (до 1 року) інвестування, короткострокові спекуляції, аж до високочастотної торгівлі протягом одного дня, хедж-стратегії, арбітраж, торгівля волатильністю та багато іншого.