univer.ua

Переваги інвестицій у пайові інвестиційні фонди (ПІФи)

Головний ворог Ваших грошей - інфляція. Вона щодня зменшує їх реальну вартість. За останні 10 років купівельна спроможність гривні впала на 63,7%. Іншими словами, на гроші, зароблені Вами в 2000 році, сьогодні Ви зможете купити майже в три рази менше.

Конвертація гривні в іноземну валюту не рятує. Долари та євро також схильні до інфляції. Купівельна спроможність іноземної валюти в Україну також падає. Наприклад, у 2000 році за 15 тисяч доларів Ви могли придбати квартиру в Києві. А чи зможете Ви за ці гроші купити квартиру зараз, навіть після кризи?

Ставка по банківським депозитам в довгостроковому періоді не покриває інфляцію. Це правило діє не тільки в Україні. Це закон економіки.

Зберігати заощадження в грошових коштах - невигідно. Гроші необхідно інвестувати з метою отримання доходу, що покриває інфляцію.

Існує 2 основних способи інвестування - самостійні операції та інвестиційні фонди.

Тим, хто цінує час, і готовий почати з невеликої суми ми рекомендуємо інвестиційні фонди:
  • Почати інвестувати у фонди можна з кількох тисяч гривень;
  • Фонди економлять час і не вимагають від інвестора спеціальних знань про ринок цінних паперів;
  • Портфелем фонду управляють професіонали;
  • Фонди забезпечують диверсифікацію, інвестуючи в активи з різним рівнем ризику;
  • Діяльність фондів суворо регулюється.

Пайовий інвестиційний фонд- ідеальний інструмент накопичень і кращий захист від інфляції. Наприклад, 10 000 гривень, інвестовані в фонд «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій» в січні 2006 р., в січні 2011 р. принесли вже 20 000 гривень. І це незважаючи на потужну кризу за кілька останніх десятиліть.