univer.ua

УНИВЕР – лоцман фондового рынка Украины

задати питання
(044) 490-20-55

Option-Lab

Опціони дозволяють не тільки хеджувати портфельні інвестиції, а й активно спекулювати з чітко встановленим співвідношенням ризику і прибутковості. Для успішного використання опціонних стратегій необхідно проводити складний математико-фінансовий аналіз опціонів, і на його підставі приймати рішення при відкритті позицій і при їх модернізації, ремонті або ліквідації.

Програма Option-Lab - це професійний інструмент опціонного трейдера, корисний як приватним спекулянтам і арбітражерам, так і трейдерам профучасників, ризик менеджерам і управляючим фондами.Option Lab - дозволяє проводити як аналітичні дослідження інструментів ринку деривативів, так і ефективне хеджування портфелів акцій і облігацій похідними інструментами.

Дружній інтерфейс, необмежена кількість відкритих вікон без прив'язки до головного вікна системи, дозволяють оптимально налаштувати робоче місце трейдера під будь-яку кількість моніторів. Вікна простим перетягуванням приліплюються, вставляються і утворюють закладки.

Головне меню можна налаштувати індивідуально, прибрати або додати потрібні ярлики, сформувати групи ярликів і розмістити меню на свій розсуд: вертикально, горизонтально або взагалі відокремити від головного вікна.

Налагоджена користувачем конфігурація вікон з використовуваними фінансовими інструментами зберігається в файл для подальшого відновлення.

Повна підтримка Drug & Drop для ефективної роботи з безліччю фінансових інструментів.
Історичні графіки вибраної серії опціонів демонструють криві волатильності, греків зміни теоретичних цін по страйкам опціонів.

Компонент Option Strategy Monitor - це інструмент аналізу набору опціонних стратегій на певний базовий ф'ючерс. Використовує більше 30-ти стандартних стратегій з можливістю додавання необмеженої кількості стратегій користувачем.

Користувач визначає прогноз ринку (бичачий, ведмежий, нейтральний), свій погляд на зміну волатильності (росте, знижується), ставлення до ризику (обмежений, не обмежений) і часу (на руку тимчасової розпад чи ні), отримує набір стратегій, що підходять під його вимоги, порівнює стратегії по грекам, необхідного розміру гарантійного забезпечення та можливості відкриття стратегії в ринку. Будь-яку обрану стратегію можна докладно проаналізувати в Option Сhart, якшо на неї.
Компонент Option Chart - конструктор опціонних комбінацій. Дозволяє в online-режимі моделювати опціонні стратегії, використовуючи ринкові котирування bid, ask, last, теоретичні ціни, або ціни, задані користувачем.

Розрахунки проводяться на обрану дату; Візуалізація греків і PL поведінки опціонної стратегії здійснюється в 2D і 3D-режимах. Кількість відкритих вікон Option Chart не обмежено.

Блок торгових операцій включає в себе управління, облік грошових коштів і фінансових інструментів на рахунках, проведення транзакцій і угод. Для торгівлі через Option-Lab не потрібна система інтернет-трейдингу, тому що підключення проводиться безпосередньо до біржового ядру через протокол Plaza II.

Детальніше про всі компоненти і можливості програми на сайті option-lab.ru