univer.ua

Створення торгового робота


Що таке «торговий робот»?

Алгоритмічний трейдинг це процес здійснення торгових операцій на фінансових ринках за заданим алгоритмом з використанням спеціалізованого програмного забезпечення (торгових роботів). «Торгові роботи» сьогодні є невід'ємною частиною практично всіх розвинених біржових майданчиків і за оцінками міжнародних експертів в середньому, близько 50-60% біржового обороту генерується автоматичними торговими системами, а не людьми. Основна мета комп'ютерної алгоритмізації - забезпечення системного підходу до торгівлі, що є основою отримання стабільного заробітку в довгостроковій перспективі.

Чому це вигідно?

Основні переваги «торгових роботів»:

- Дозволяє чітко і системно підходити до процесу торгівлі
- Виключають емоційну і психологічну складову торгівлі
- Збільшують швидкість здійснення операцій
- Дозволяють витрачати менше часу на торгівлю
- Дозволяють використовувати складні стратегії

Що пропонує Digital Sky?

Компанія Digital Sky спеціалізується на розробці програмного забезпечення для професійних учстніков фондового ринку. Ми виконуємо проекти на біржах України, Росії, Ізраїлю та США. Спільно з ІГ УНІВЕР ми пропонуємо Вам послуги з розробки «торгових роботів» і автоматизації Вашої торговельної діяльності. Компанія Digital Sky проводить розробку під торгову платформу QUIK (мовою Qpile) або під пряме підключення до бірж (Plaza, Plaza II, PFTS-Bridge).

Для отримання консультацій щодо створення «торгових роботів», опрацювання технічного завдання, термінів і умов Ви можете звернутися до фахівців Digital Sky  за телефоном +38 (044) 360-09-59 або e-mail ys@ds-ua.com.

По всім питанням активного трейдингу прохання звертатися до Олександра Куликова за телефоном  +38 (044) 490-20-55 або по e-mail: ak@univer.ua.