univer.ua

УНИВЕР – лоцман фондового рынка Украины

задати питання
(044) 490-20-55

Єдиний грошовий рахунок та єдиний «стакан» заявок

Додаткові можливості для одночасної торгівлі на «Українській біржі» і «Фондовій біржі ПФТС»

Єдиний грошовий рахунок

Компанія УНІВЕР першою в Україну надала своїм клієнтам унікальну можливість торгувати цінними паперами одночасно на двох біржах з єдиної грошової позиції:

    * Наші клієнти можуть купувати цінні папери на будь-якій з двох бірж, незалежно від того, на якій з них були заблоковані кошти.
    * Кошти, що надійшли від продажу цінних паперів протягом торгової сесії на одній біржі, можуть бути негайно і в повному обсязі використані для купівлі цінних паперів на іншій біржі.

Основна перевага цієї послуги в тому, що клієнту не потрібно давати доручення на переказ коштів з одного торгового майданчика на інший. Це не тільки економить час і накладні витрати, але також мінімізує ризик втратити найкращий момент для операції.

Єдиний «стакан» заявок

Кожен клієнт інтернет-трейдингу Групи УНІВЕР може бачити заявки двох українських бірж в одній об'єднаній черзі («стакані»).

Це дозволяє в кожний поточний момент бачити, на якій з цих бірж вигідніше купувати або продавати цінні папери. Нерідко виникають випадки, коли ціна покупки на одній біржі перевищує ціну продажу на іншій, що створює абсолютно безризикові можливості для арбітражу.

Для того щоб налаштувати «єдиний стакан», достатньо в терміналі QUIK відкрити меню Торгівля → Об'єднані котирування → Створити.

Послуги «Єдиний грошовий рахунок» і «Єдиний стакан заявок» доступні всім нашим клієнтам і надається безкоштовно.