univer.ua

УНИВЕР – лоцман фондового рынка Украины

задати питання
(044) 490-20-55

Відгуки про курси

1. Досить інформативно було проведено навчання з технічного аналізу.
2. Мало було приділено уваги практичній роботі з Квіком. Бажано провести індивідуальні заняття з кожним слухачем індивідуально. Починаючи з того, які таблиці використовуються і де їх шукати.
Володимир
Липень 2011


Переваги навчання:
1. Невелика група;
2. Дискусійне навчання, діалог з аудиторією;
3. Глибоке знання матеріалу;
4. Технічна забезпеченість аудиторії
Недоліки:
1. Можливо необхідно давати домашні завдання та їх контролювати;
2. Можливість отримати матеріали курсу і рекомендовану літературу
Ілля
Липень 2011


Курси дали загальне уявлення про Українську фондову біржу і інструменти торгівлі на торговому майданчику QUIK. Розглянувши та отримавши тезово основні етапи фундаментального і технічного аналізу, виник інтерес до більш поглибленого вивчення даних інструментів для більш повного розуміння функціональної можливості торгівлі для трейдера. Розглянуті на курсах типові приклади технічного аналізу, дозволяли визначати і знаходити своє застосування при самостійній практичній роботі під час реальної торгівлі на біржі.
Але поряд з непоганою теорією щодо тенденцій поведінки ринку відчувалася гостра нестача в практичних діях по роботі безпосередньо з торговим майданчиком QUIK, її інструментами і налаштуваннями. Самостійне вивчення інструментарію даного майданчика (правильне виставлення «стопів» і «лімітів») викликає труднощі і виходить ситуація: знаючи теорію і десь передбачаючи тенденцію ринку - не встигаєш правильно налаштувати роботу QUIK так, щоб не втрачати зароблений прибуток.
В цілому курси дають розуміння процесів і сильно стимулюють до отримання додаткових знань з фондовим ринкам не тільки України, а й західних в цілому, щоб з прибутком і впевненістю працювати надалі.
Сергій
Липень 2011


Курс успішного трейдера сподобався своєю демократичністю (недорого, без жодних вхідних зобов'язань по розміщенню коштів), дружньою обстановкою, коли будь-яке задане питання охоче обговорюється, бажанням тренера задовольнити запити кожного, спокійною обстановкою без ідеологічної накачки. Хіба що часу трохи не вистачило, і хотілося б додати заняття під час торгів за монітором з обговоренням живої динаміки торгів.
Ігор
Липень 2011


Дуже дякую за лекції, за терпіння і високий професіоналізм. З глибокою повагою до Вас.
Наталя
Липень 2011

Навчання дуже сподобалося. Це була перша і вдала інвестиція у мій Розум.
На курсах дали основне поняття як функціонує фондовий ринок.
Особливо сподобалося наведення прикладів знаходження недооцінених акцій.
І взагалі сподобалися приклади побудови Технічного аналізу на графіках.

Також після цього навчання відчувається якийсь поштовх до саморозвитку і
серйозної роботи на фондовому ринку.

В цілому я задоволений, що пішов на цей курс «Успішного трейдера»
------------------------------------------------
Перш за все компанія дуже приваблива через людей, які в ній працюють.
Також при виборі брокера я зупинився на Універі через такий критерій.

1 доброзичливо відповіли на всі мої запитання
2 доступна і зрозуміла інформація на сайті
3 є україномовна версія сайту, що дало теж значний плюс, так як у більшості брокерів немає україномовної версії сайту
4 Низькі тарифи
5 Бонус книжка, за що особлива подяка
6 бонус 500 грн на строковий рахунок (але хотілося б на рахунок цього бонусу деякі побажання зробити: на мою думку, давати бонус 500 грн людині, яка вперше бачить термінал квік і не має жодного поняття як працювати – це просто викидання грошей, а клієнт який їх програє – може розчаруватися, тому я пропоную ліпше б цей бонус 500 грн давати новим клієнтам після якогось початкового навчання, щоб клієнт хоча б деяке мав уявлення того, що він робить, а також якийсь буде вже багаж знань ну і ймовірність втрати коштів вже не такою буде високою – це моє власне побажання для ваших нових клієнтів )

А так компанія дуже подобається і я не розчарований, що обрав саме Універ.

Максим
Серпень 2011

"Курси успішного трейдера" поєднують в собі вдалий формат - заняття по пару годин в неробочий час, та правильний, на мій погляд набір тем,орієнтування в яких дозволяє трейдеру-початківцю знайти свій шлях в "джунглях" українського фондового ринку. Окремо хочеться звернути увагу на особистість викладача. Сергій Шульган - практик, що має досвід роботи на українському фондовому ринку. Тому, крім теоретичних викладок, він ділиться також власним досвідом, що, на мою думку, цінніше за "голу" теорію"

Євген
Серпень 2011

Відмінні курси. Шкода, що не пройшов їх раніше. Дуже зручно займатися на відстані. Тепер я точно знаю, що таке планування в трейдингу. Величезне спасибі тренеру Сергію Шульгану за спокій, увагу та відповіді на всі поставлені мною питання. Бажаю удачі тренеру в трейдингу, а ІГ "УНІВЕР" великих прибутків у майбутньому.

Максим
Серпень 2011


Відвідування Вашого авторського семінару було дійсно цікавим і змістовним. Конкретні приклади, методики і прийоми які апробовані на реальних грошах і в реальних бойових умовах являють дійсну цінність. Я шкодую, що поки не виконав повністю Ваші домашні завдання, але обіцяю що візьмуся і відпрацюю їх.

Володимир
Вересень 2011

Хочу висловити подяку за курс навчання. Курси проводилися у зручний для мене час, не відволікаючи від роботи.
Викладання велося на високому професійному рівні. Я отримав відповіді на всі питання, що мене цікавили. Практична частина дала розуміння процесу, торгівлі на фондовому ринку.

Максим
Вересень 2011