univer.ua

Чому варто обрати інтернет-трейдинг через Інвестиційну Групу УНІВЕР


«Моє завдання - зробити кращий брокерський сервіс,
надавши все, що необхідно навіть самим вимогливим клієнтам.
 Набір наших «фішок» не має аналогів в Україні
і дозволяє заробляти більше не тільки
досвідченим трейдерам, але і початківцям»

Керівник Управління брокерського обслуговування


Строкові контракти - це сегмент біржового ринку, який найбільш динамічно розвивається. Депонуючи той же обсяг грошових коштів, з нами Ви зможете торгувати великою кількістю контрактів - тобто більш ефективно використовувати свої ресурси.

УНІВЕР - єдиний онлайн-брокер, який дає своїм клієнтам можливість безкоштовно торгувати на ринку цінних паперів і строковому ринку з одного грошового рахунку. Це дозволяє здійснювати операції, оперативно вибираючи ринок, і не втрачати час на переказ грошей з одного ринку на інший. Ви також можете бачити котирування з обох бірж - "Української біржі" і ПФТС "в одному стакані".

Ми даємо можливість торгувати ефективніше - незалежно від напряму руху ринку, падає або зростає індекс UX. На зростаючому ринку Ви можете купити більше цінних паперів, а на падаючому - можете грати на пониження. Виважено підходячи до управління ризиками, можна підвищити прибутковість своїх операцій.

У нас проста і зрозуміла тарифна політика. Ми не стягуємо абонентську плату і не нараховуємо мінімальну комісію.

Перш ніж інвестувати реальні гроші, є сенс розібратися як працює торговий термінал, як подавати заявки і як укладати угоди. Для цього можна швидко і абсолютно безкоштовно відкрити навчальний рахунок.
Для того, щоб відкрити рахунок не обов'язково приїжджати до нас в офіс. У нас є партнери в найбільших містах України. Крім того, ми можемо підписати з Вами договір поштою. Просто зв'яжіться з нами по телефону і ми все організуємо.

Ми першими в Україні почали проводити заочне навчання інвесторів. У наших інтернет-семінарах Ви можете прийняти участь, перебуваючи вдома, на роботі або в кафе в будь-якій точці світу, де є інтернет.
Для більш глибокого вивчення рекомендуємо записатися на платні курси, які проводяться як в робочий, так і у вечірній час. Їх також можна пройти дистанційно.

В будь-який зручний час Ви можете переглянути записи минулих семінарів, а також відео-інструкції про те, як встановити, налаштувати і використовувати систему QUIK.

ДОСТУП ДО ТОРГІВ З МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ
У наш стрімкий час важливо завжди бути в курсі останніх біржових новин. Використовуючи додаток для iPhone iQUIK / IPad / IPod Touch, Ви зможете реагувати на зміну цін, де б Ви не знаходилися.


Всі перераховані вище переваги дозволили УНІВЕРу стати лідером ринку за кількістю клієнтів, зареєстрованих для торгів на "Українській біржі".

+38

Для оформлення всіх необхідних документів просимо Вас надіслати на електронну адресу mybroker@univer.ua:

  • скан-копію або фото паспорту
  • скан-копію або фото ідентифікаційного коду
  • реквізити банківського рахунку

* - обов'язкові для заповнення поля