Інвестиційні фонди

Інвестиційний фонд – юридична особа, заснована у формі акціонерного товариства, що акумулює кошти інвесторів та передає їх в управління інвестиційному керуючому з метою збереження та примноження капіталу.

Інвестиційний керуючий – юридична особа, що має дозвіл на торгівлю та збереження цінних паперів та веде брокерську діяльність від імені учасників фонду.

Інвестиційні фонди інколи ще називають колективним (від англ collective investment scheme). Мається на увазі, що ці спільні вклади відкривають для групи інвесторів більш широкі можливості для інвестицій, ніж досяжні кожному представнику окремо.

Вклади в інвестиційні фонди, як і банківські депозити, є одним із найпопулярніших варіантів збереження заощаджень, доступних для приватних осіб.

Інвестиційні фонди відрізняються за напрямком інвестицій, наприклад, в країни, що розвиваються, та за специфікою діяльності: сфера IT, фармакологія тощо.

Перші інвестиційні фонди в України з'явилися в 1994 році, проте фонди у класичному розумінні почали створюватися лише в 2003 році, після того, як в 2001 році Верховною Радою України було прийнято Закону «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)». За ці роки інвестиційні фонди пройшли низку перетворень та можуть запропонувати своїм вкладникам більш широкі можливості.

Компанія «УНІВЕР» пропонує на розгляд 6 різних інвестиційних фондів, відкритих для інвесторів. Це дозволяє підібрати оптимальний для варіант під будь-які цілі:

Фонд «Ярослав Мудрий»
Це можливість інвестувати в компанії США, що входять до індексу S&P 500.

Фонд «Отаман»
Це вклад в фінансові й технологічні компанії, що входять до індексу NASDAQ100.

Фонд «RAISEN»
Це інвестування в найбільші компанії світу та державний борг США. Специфіка фонду полягає у слідкуванні за глобальним рухом грошей.

Фонд «Михайло Грушевський»
Це консервативний спосіб інвестицій у цінні папери, надійність яких гарантовані державою (державні облігації). Цей тип інвестицій вважається найбільш захищеним.

Фонд «Тарас Шевченко»
Полягає у фінансуванні у державні та надійні корпоративні облігації та банківські депозити.

Фонд «Володимира Великого»
Це фонд диференційованих інвестицій, де половина коштів вкладаються в акції, а половина - у дохідні облігації та депозити надійних банків. Що дає змогу отримати більшу дохідність без особливого ризику.
Чому варто інвестувати кошти через «УНІВЕР»?

-Діяльність компанії в інвестиційних фондах ведеться понад 10 років.
-В арсеналі компанії 6 різнопрофільних типів вкладів, з різною дохідністю та специфікою інвестування.
-Кошти понад 300 клієнтів задіяні в фондах.
-Мінімальна сума вкладу в інвестиційний фонд 10 000 гривень.
-Дохід від вкладів вищий, ніж у банківських депозитах.
-Динаміку інвестиційних фондів можна відслідковувати в зручний час в Telegram-каналі.