Блог компанії

Пакет стимулів США прийнятий. Що далі?

Фондові ринки показали стрімке зростання напередодні прийняття пакету бюджетного стимулювання в США. Ну що ж, пакет прийнятий і він включає

  1. Стимулюючі чеки на $ 1,400
  2. Допомога по безробіттю в розмірі 300 доларів в тиждень
  3. 3 000-3 600 доларів для дітей
  4. 100% субсидії на медичне страхування
  5. Державна / місцева допомогу в розмірі 350 млрд. доларів США
  6. Поширення вакцини на 14 млрд доларів
  7. Допомога на оренду житла в розмірі 25 млрд. доларів

Згідно з опитуваннями, половина грошей виплачена у вигляді допомоги по безробіттю молодому населенню буде відправлена ​​на придбання акцій. За приблизними оцінками - це 150 мільярдів доларів.

Пакет буде підписаний в п'ятницю Президентом США Джо Байденом.

У той же час, вийшли дані по інфляції в США, яка склала 1,7% . Інфляція прискорюється, що позитивно позначається на прибутках компаній, але наближає той день, коли ФРС заговорить про більш жорсткої монетарної політики. З огляду на американський центробанк, який таргетує середню інфляцію, то він цілком може допустити зростання інфляції до 2,6-3%. Тому інвестиції в пайові активи (акції) будуть і далі користуватися попитом, а призупинення зростання доходностей облігацій - сигнал на, то що пора додавати їх в портфель.

Вчора почали торгівлю на біржі акції розробника іграшок Roblox (тікер RBLX). Стрімко зростаюча компанія, активно проникає на ринок. З імовірністю 90% ваша дитина зараз грає в цю іграшку. Торги по акціях в перший день закрилися на позначці 70$, а справедлива ціна компанії 95$. Тому все ще залишається привабливою інвестицією.

Ринок IPO тільки набирає обертів в цьому сезоні і в перебігу двох місяців очікується від 7 нових компаній. У їх числі Robinhood, DigitalOcean, Coinbase і інші.

Висновок; пакет стимулів, поступово зростаюча інфляція будуть і далі розігрівати фондовий ринок акцій, але вже треба починати хеджувати свій портфель облігаціями, опціонами і для збільшення прибутковості додавати молоді IPO компанії і криптовалюту.

Текст - Михайло Рітчер
Економічний огляд