Блог компанії

Apple б'є рекорди

Незважаючи на падіння в основну торгову сесію, фондові індекси США активно виросли на закритті і ф'ючерси на них під час азіатської сесії виросли майже на один відсоток. Хороша корпоративна звітність і м'яка монетарна політика творять чудеса.

Відсоткова ставка ФРС залишилася незмінною на рівні 0,25%. Пауелл заявив, що м'яка монетарна політика буде продовжаться як мінімум до кінця 2022 року. Зменшувати ліквідність поки не планують і важливо, що інфляцію будуть підтримувати навіть вище рівня двох відсотків, щоб вирівняти середньорічну до таргету. Як і раніше, головною метою є доковідний рівень безробіття. Інвестори очікують з імовірністю 100% підвищення процентних ставок в березні 2023 року.

Фантастично відзвітували компанії Apple (тікер AAPL) і Facebook (тікер FB) побивши прогнози аналітиків по чистому прибутку майже на 50%. Зростання виручки для Apple дали рекордні продажі комп'ютерів і планшетів (Mac і iPad), але найголовніше зростання дали продажі смартфонів, хоча більшість чекали спад. Facebook очікуване заробив за рахунок зростання обсягів реклами. Ковід і перехід бізнесу в онлайн дав прискорення цього напрямку.

Фондові ринки продовжують зростання і поки немає підстав для обвалу.

Текст – Михайло Рітчер
Економічний огляд