Блог компанії

Корекція на фондових ринках продовжується

Фондові індекси США продовжують своє падіння. Лідерами виступають акції технологічних компаній. Індекс NASDAQ100 впав більш ніж на два відсотки.

Поки рано говорити, що це початок масштабного падіння. За результатами сезону звітності 94% компаній показали прибуток вище прогнозів аналітиків. Попит відновлюється на ринку. Ділова активність зростає. Компанії заробляють. Тому дане падіння носить більше корекційний характер.

У той же час, інвестори очікують, що процентна ставка буде піднята через 18 місяців (згідно ф'ючерсах на зміну процентної ставки). Раніше було 24 місяці.
Такі очікування не марні. Кількість хворих коронавірусів падає, вакцина поширюється швидше ніж очікувалося і вже до літа можемо повернутися до нормального докоронавірусной життя. На тлі високих цін на сировину і відновився попиту виросте інфляція, очікування по якій вже 3,05% на кінець року. У підсумку, зростання інфляції, повільне зростання економіки і перехід в стан стагфляції. Якщо ж інфляція виросте вище 3%, то і прогонові ставки і прибутковості довгих облігацій виростуть як мінімум на цей рівень.

Тому додавання в портфель довгих облігацій є хорошою ідеєю.

Текст - Михайло Рітчер
Економічний огляд