Блог компанії

Інфляція в США шокувала ринок

Дані по інфляції США побили всі прогнози аналітиків викликавши обвал на ринку акцій, облігацій і золота.

Ефект низької бази, дефіцит товарів (газ, сировину, напівпровідники), зростання цін на сировину і відкладений попит призвели інфляцію майже до таргету, який поставив НБУ - 4,2%. І це в США, в доларах.

Таке зростання очікуємо ринком, також відразу пішли коментарі представників ФРС про те, що інфляція під контролем і до кінця року вирівняється так як вже не буде такого ефекту низької бази.

Ринок відреагував миттєво - відбулися розпродажі по всіх фронтах.

Розвиток подій я згадував в попередніх постах. Тому зараз найправильнішою стратегією буде утримання недооцінених акцій, хеджування від падіння фондових індексів і хеджування зростання процентної ставки.

Tesla тимчасово призупинила прийом оплати в біткоіни. Мотивація - Майнінг біткоіни залишає занадто великий вуглецевий слід. На цьому тлі, криптовалюта впала майже на сім відсотків. Такого роду заяви ознака охолодження до ринку криптовалюти.

Після звіту компанії Virgin Galactic, яка показала нульову виручку і зростаючі витрати, почалися активні розпродажі компанії. Кеті Вуд зі свого космічного фонду, теж продає акції компанії.

Як висновок: час вартісних акцій і кеш менеджмент стратегій.

Текст – Михайло Рітчер
Економічний огляд