Блог компанії

Інфляція допоможе вийти з кризи

15:30 за Києвом/МСК – час важливих новин про інфляції в США. Очікується зростання до 4,7%, при середньорічній мети в 2%.

Що очікувати? На даний момент зростання інфляції викликаний в першу чергу ефектом низької бази і зростанням цін на сировину. Економічна активність населення все ще залишається слабкою.

Інфляціяонние очікування знижуються і до кінця року передбачається вихід на цільову середню інфляцію.

Чого боїться ринок? Поточне зростання інфляції може змусити ФРС почати більш жорстку монетарну політику. Державам вигідна висока інфляція так як вона підвищує доходи бюджету і зменшує боргове навантаження, тому процентні ставки залишаться на нульових рівнях ще довго. ФРС же може оголосити про вилучення ліквідності з економіки «якщо це буде необхідно». Воно вже необхідно. Це спровокує хвилю корекції фондових індексів США.

Як на цьому заробити? Найбільш оптимальним варіантом буде використання опціонних стратегій для хеджування або ж, якщо ви в кеші, то покупка індексів після обвалу (це ж можна зробити і через опціони).

Які висновки? Якщо інфляція виросте як це і очікують аналітики, то буде корекційна хвиля на фондовому ринку, якщо ж залишиться незмінною або впаде, то сильне зростання індексів.

Текст – Михайло Рітчер
Економічний огляд