Блог компанії

Економіка відновлюється - фондові ринки зростають

Вчора вийшли гарні дані по безробіттю в США. Все більше людей виходять на роботу, що є сигналом про зростання економіки. Компанії отримують більше прибутку, реінвестують її, масштабируются і створюють нові робочі місця.

Зростання кількості зайнятих, говорить також про те, що доходи більшості людей будуть рости і збільшиться попит на товари і послуги.

Все це призводить до зростання економіки і інвестори, розуміючи що ФРС буде скорочувати грошову масу, починають вкладатися в якісні бізнеси і розглядати можливість генерувати прибуток цього бізнесу навіть при жорсткій монетарній політиці.

З огляду на зростання економіки в цілому, можна очікувати продовження зростання фондових індексів США. До речі, на азіатській сесії ф'ючерси на NASDAQ100 і S&P500 показують зростання майже на 0,2 відсотка. І це після вчорашнього зростання на два відсотки.

Одним з індикаторів зростання також є прибуток по IPO компаніям. Вчора почала торги на біржі компанії Procore (тікер PCOR) показавши зростання трохи більше двадцяти відсотків.

Robinhood відкрив можливість прямої участі в IPO роздрібним клієнтам. Всі ми пам'ятаємо як «робінгудовци» розганяли акції на вторинному ринку, показує зростання на десятки а то і сотні відсотків (як приклад AMC, GME і так далі). Настала черга і первинного ринку IPO. Тому найближчим часом цей ринок буде показувати бурхливе зростання.