Блог компанії

Чи впадуть ринки сьогодні?

Головним фактором зміни цін на фондові індекси буде публікація індексу цін споживачів (по простому інфляція) в США. Згідно консенсусу аналітиків очікується зростання інфляції вище трьох відсотків. Такий розклад призведе до передчасного початку жорсткої монетарної політики ФРС, що спровокує падіння цін на акції та облігації. Свою думку я писав вчора ... як відреагують ринки подивимося сьогодні.

Ринок IPO «на зраді». Якщо в минулому році зростання в перший день торгів навіть самих безперспективних підприємств міг становити 20-30%, то зараз таке зростання показують дійсно круті компанії з масштабованої бізнес моделлю. Тому потрібно ще якісніше і педантично відбирати компанії в яких братимуть участь.

У той же час, ринок криптовалюти теж не росте минулими темпами. Виняток - мемні коіни: Dogecoin, Shiba inu, The Casper, які дали ріст сотні відсотків. Якщо хайп продовжиться то SHIBUSDT може дати зростання в кілька сотень відсотків. У будь-якому випадку, ринок криптовалюти вже тісно влаштувався в нашому житті, банки відкривають кріптовалютні рахунки, а Ілон Маск запускає вихованця DOGE в космос.

Текст - Михайло Рітчер 
Економічний огляд