Блог компанії

Bitcoin подолав позначку в 50 000$. Що далі?

Вартість найпопулярнішої криптовалюта вчора перевищила 50 000$ - важливу психологічну позначку. Раніше таким рівнем був 20 000$, після чого отримали майже триразовий ріст.

Зростання кількості доларів в економіці завдяки стимулюючої політики ФРС, низькі процентні ставки по кредитах і бюджетне стимулювання - посібники з вимушеного безробіття - підігрівають інтерес інвесторів до ризику і диверсифікації активів.
Будь-який розумний інвестор завжди буде інвестувати в ті активи, які на його думку принесуть максимальний ROI при адекватних ризики.

Прибутковості облігацій навіть 20+ літніх менше 2% при очікуваній інфляції на рівні 3%. Реальна дохідність негативна, в той же час зростання інфляції - це збільшення витрат населення і зростання доходів компаній, що привід до зростання ціни їх акцій. Тому акції будуть більш цікавим активом для інвестування і, незважаючи, на високий рівень жадібності інвесторів поки акції будуть рости.

У той же час, для диверсифікації інвестори розмістили частину своїх заощаджень в кріптовалютние активи. Зокрема зараз це Bitcoin і Ethereum, які займають 80% в Bloomberg Galaxy Crypto Index.

Чи буде зростання Bitcoin'a вгору до 150 000$ і більше? Буде, але після глибокої корекції до 20 000-25 000$.

Текст - Михайло Рітчер