Блог компанії

Новий сезон на ринку IPO

Вчора Президент США підписав пакет стимулів тим самим ввів його в дію. Ринки відреагували позитивно, показавши зростання на більш ніж два відсотки. S&P500-індекс відновив історичні максимуми.

Позитив на ринках триває і це видно, як по оновленню історичних максимумів індексів, так і по компаніям які виходять або недавно вийшли на IPO.

Вчора Coupang (корейська Rozetka) провела лістинг на біржі NYSE під тікером CPNG зібравши в ході IPO рекордні 4,5 мільярда доларів. Це найбільше за останні роки IPO в перший день торгів показало приріст + 40%, а при відкритті зростання було на + 77%.

Roblox, який вийшов на IPO шляхом прямого лістингу, за два дні показав приріст + 65%, при цьому акції можна було купити на вторинному ринку в перший же день.

За минулий тиждень 17 компаній подали заявки в SEC з наміром провести IPO. З урахуванням раніше поданих форм S-1, на найближчі два місяці нас чекає жаркий сезон IPO-компаній з перспективних, зростаючих секторів ринку.

Інвесторський позитив, пакет стимулів і розумно зростаюча інфляція - основні драйвери зростання фондового ринку найближчим часом.

Сезон починається - готуйтеся!

Текст - Михайло РІтчер
Економічний огляд