Блог компанії

Влада Китаю обмежує роботу DIDI

Минулого тижня провела IPO компанії DIDI - найбільша мережа таксі в Китаї. Китайський конкурент UBER і LYFT. Незважаючи на величезний обсяг розміщення (майже чотири мільярди доларів) і капіталізацію компанії в майже сімдесят мільярдів, зростання акцій в перший день торгів склав + 15%. Але ... не минуло і тижня торгів, як влада Китаю попросили видалити додаток з AppStore і PlayMarket. Причина: надто низький рівень конфіденційності даних користувачів в додатку. Хоча цей захід і здається тимчасової, але для DIDI може коштувати близько п'яти мільйонів нових користувачів. Чекаємо обвалу акцій. Після таких заяву брати участь в IPO китайських компаній той ще ризик.

Сьогодні вихідний на фондових ринках США в зв'язку з вчорашнім святкуванням Дня Незалежності. Тому чекаємо відкриття торгів завтра.

У п'ятницю вийшли дані по безробіттю, які виявилися гірше ніж очікувалося і в цілому гірше ринку. Безробіття склало 5,9% vs 5,8% за попередній місяць. Уповільнення зростання зайнятості не дозволить ФРС почати жорстку монетарну політику раніше. Ще один негативний позитив для ринку!

На цьому тижні IPO не передбачається, але в цілому серпень і осінь повинні бути активами так як понад 150 + компаній подали форму S-1 на бажання стати публічними.

Текст – Михайло Рітчер
Економічний огляд