Блог компанії

Мемні акції продовжують зростання

Сьогодні розпочинається дводенне засідання ФРС і вже завтра буде рішення з приводу процентної ставки і подальшої монетарної політики.

Як я вчора і писав, очікується початок більш жорсткої монетарної політики, що призведе до переоцінки ринку акцій. Поки фондові індекси ростуть, але як багато разів було в історії, до засідання зростання - після засідання падіння. Тому дане зростання необхідно хеджувати або опціонами або фіксувати прибуток і чекати падіння ринку. Кожен вибере для себе в залежності від ризик-профілю.

Акції меми продовжують злітати в космос. Вчора колеги з Reddit'a розігнали акції компанії виробника ігрової комп'ютерної периферії Corsair (тікер CRSR), яка в минулому році вийшла на IPO.

З цікавого, якщо раніше реддітовц розганяли акції в яких висока частка short-позицій, то зараз розганяють акції будь-яких компаній. Гра переходить на новий рівень і ставати все більш цікавою.

Тепер компанії з малою і середньою капіталізацією можуть потрапити під удар. Ігнорувати дії реддітовців та інших соціальних груп вже не можна.

Цікаво, що буде коли Reddit вийде на IPO і його акції почнуть торгуватися на біржі?

Текст – Михайло Рітчер