Блог компанії

Ребалансировки портфеля, IPO Coursera

Останній тиждень кварталу. Фондові ринки продовжують знаходиться в бічному діапазоні. П'ятничне зростання фондових індексів США закінчився рухом в півтора відсотка. Азія внесла свої корективи, падіння склало пів відсотка, але вже видно відскік. Чекаємо продовження зростання в американську сесію.

Судно, перекривши Суецький канал, зрушили з місця. Рух по каналу ще не почалося. Очікуємо швидкого відновлення. Світова торгівля втратила близько сімдесят мільярдів доларів за час простою. Натомість зросли ціни на нафту та іншу сировину і спекулянти-трейдери заробили.

Таке зростання цін, на тлі монетарної і бюджетної політики стимулювання в США приведе до швидкого росту інфляції. У поточні значення доходностей облігацій вже закладено можливе зростання, тому додавання в портфель довгострокових облігацій на невеликий відсоток буде хорошою ідеєю.

Сезон IPO активно триває. На цьому тижні стартують торги однією з найбільших платформ онлайн-освіти Coursera.

77 мільйонів учнів, понад 100 компаній зі списку Fortune 500 і більше 6000 університетських містечок, підприємств і урядів приходять на Coursera, щоб отримати доступ до навчання світового рівня - в будь-який час і в будь-якому місці

Початок торгів 31 березня. Сьогодні потрібно подати заявку для участі.

Текст - Михайло Рітчер 
Економічний огляд