Блог компанії

Заявок багато - IPO мало

Незважаючи на рекордну кількість заявок за формою S-1 на минулому тижні, на цьому тижні всього одна компанія виходить на біржу.

D-Local - уругвайська FinTech платформа. Дата проведення IPO 02 червня 2021 року торги почнуться 3 червня.

Після розміщення акції компанії будуть торгуватися на біржі Nasdaq під тікером DLO

Сектор: Technology

dLocal уругвайська компанія заснована в 2016 році, надає платформу для обробки транскордонних платежів для електронної комерції.

З моменту заснування dLocal була зосереджена на побудові інфраструктури онлайн-платежів, яка з'єднує глобальних корпоративних продавців з кінцевими користувачами на ринках, що розвиваються. Клієнтами є понад 330 глобальних продавців, включаючи такі торгові марки, як Didi, Amazon, Microsoft, Spotify, Mailchimp, Wix, Wikimedia і Kuaishou.

Пропонують клієнтам PSP обробку платежів, управління валютою, збір коштів, розрахунок коштів, виплату коштів і додаткові функції підвищення вартості, включаючи запобігання шахрайства, звіти і аналітику, регулювання, дотримання нормативних вимог і управління утриманням податків. Стягують узгоджену комісію з кожного продавця на основі затвердженої транзакції у вигляді фіксованої комісії за транзакцію або фіксованого відсотка за транзакцію, яка залежить від рішення, географічного ринку, загального оброблюваного обсягу.

За три місяці, що закінчився 31 березня 2021 і 2020 років, на 10 найбільших продавців dLocal припадало 62% і 69% загальної виручки, відповідно

Виручка за 2020 рік склав $104 млн, Growth 88%, чистий прибуток $45 млн.

Андеррайтер IPO: JP Morgan

З цікавого: компанія вже прибуткова, має швидкі темпи зростання виручки, працює тільки на корумпованих ринках, що розвиваються, що і є для них як плюсом так і мінусом.

Текст – Михайло Рітчер
Економічний огляд