Блог компанії

Біткоін падає на твітах Маска

Велика волатильність на ринку криптовалюти вчора була викликана твітом Ілона Маска про те, що ціна біткоіни завищена. Десять хвилин і ціна біткоіни спускається на мінус 22% з історичного максимуму 58 000$ і ... викуповується до кінця дня більш ніж на половину. Зараз біткоіни торгується по 50 000$.

На цьому тлі впали ціни на акції Tesla, після заяви що півтора мільярда доларів було вкладено в біткоіни. За розрахунками, Тесла заробила на вкладеннях в криптовалюта понад один мільярд доларів, що більше ніж чистий прибуток від продажу електромобілів - основного продукту компанії. Схожа ситуація була з General Electric (GE), де остання заробляла від фінансових операцій основний прибуток. У підсумку, капіталізація компанії впала на 80%. Не думаю, що Tesla чекає така ж доля. Навпаки, це додатковий заробіток для фінансування проектів.

Після вчорашньої корекції в два з половиною відсотка фондові індекси S&P500 і NASDAQ100 на азіатській сесії вже відновлюються майже на один відсоток.

О 17:00 за Києвом виступ глави ФРС Джерома Пауелла. Це може додати волатильності на фондові ринки якщо почуємо натяки на підняття відсотків ставки.

Загальна ситуація залишається позитивною. Корекція поступово буде викупатися.

Текст - Михайло Рітчер
Економічний огляд