Блог компанії

Зміни в Інвестиційній Групі ”УНІВЕР”

Прес-реліз –14.07.2021

Інвестиційна Група ”УНІВЕР” повідомляє про призначення Дениса Міхова на посаду CEO (Генерального директора) Групи з 14 липня 2021 року. Денис давно працює на фінансових ринках України, глибоко розуміється в актуальних завданнях, добре знайомий інвестиційній спільноті. Денис Міхов багато років очолював Інвестиційний департамент банку BNP Paribas (УкрСибБанк), обіймав керівні посади в українських банках.

Президент ІГ УНІВЕР Тарас Козак:
«Ми дуже раді, що Денис приєднався до команди УНІВЕРу. Денис поділяє місію Інвестиційної Групи ”УНІВЕР”: дати можливість кожному українцю зручно та вигідно інвестувати свої заощадження у фінансові інструменти. З досвідом та знаннями, які має Денис, УНІВЕР і надалі буде лідером серед інвестиційних фірм України та створюватиме нові можливості в інвестуванні для наших клієнтів».

CEO ІГ УНІВЕР Денис Міхов:
«Інвестиційна Група ”УНІВЕР” завжди діє на випередження та є одним із ключових гравців, які формують напрямки розвитку фондового ринку України. Тому я з задоволенням приєднуюсь до видатної команди з метою поширити можливості українців заощаджувати та інвестувати».

Довідка.
Інвестиційна Група ”УНІВЕР” - один з лідерів інвестиційного ринку України. Надає послуги щодо торгівлі цінними паперами в Україні та на іноземних ринках, управляє публічними та приватними інвестиційними фондами, недержавними пенсійними фондами, займається організацією та андеррайтингом випусків цінних паперів українських компаній та органів місцевої влади.
Новини компанії