Блог компанії

Стимули на 3 трильйони доларів від Байдена

Стимули на 3 трильйони доларів від Байдена
Закінчився період ролловера ф'ючерсний контрактів на фондові індекси, ринок підріс, старі новини вичерпали свою актуальність і зараз починається нова хвиля інформаційної накачування.

Спочатку з негативу: грошей на рахунках казначейства США, кореспондентські рахунки банків і населення значно більше ніж при нормальному функціонуванні економіки. Зараз це близько шість трильйонів доларів. Цей величезний масив грошей абсолютно не задіяний через страх нового локдауна, страху, від можливої ​​нестачі вакцини з одного боку і страху вакцинації з іншого. Як тільки ці ризики підуть вся ця маса грошей буде направлена ​​в ринок: споживчі витрати виростуть, що спровокує зростання інфляції. Тому ФРС буде раніше ніж заявила вживати заходів щодо більш жорсткої монетарної політики.

Щодо позитиву: ходять чутки, що Байден хоче прийняти ще один пакет стимулів на 3 трильйони доларів. Такі чутки, позитивно впливають на фондовий ринок, але введення додаткових грошей за бездіяльність погано для економіки.

Тому вже зараз потрібно вдаватися до диверсифікації інвестиційного портфеля між акціями, облігаціями, золотом і криптовалютою.

Текст - Михайло Рітчер 
Економічний огляд