Блог компанії

Активізація ринку ОВДП

Шановні клієнти, раді повідомити, що від сьогодні (08 серпня 2022 р) скасовуються обмеження на здійснення операцій на ринках капіталу, що були запровадженні НКЦПФР у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні. 

Відтепер, окрім військових облігацій, ви зможете придбати ще й звичайні ОВДП, а також здійснювати операції з іншими фінансовими інструментами.

До того ж, середня ринкова дохідність державних паперів очікується вище середніх ставок по депозитах, що робить інвестування в ОВДП не тільки засобом допомоги Україні і нашим захисникам, але й найвигіднішим інвестиційним фінансовим інструментом з доступних на ринку України.

Також звертаємо увагу, що з 08.08.2022 року НКЦПФР змінила процедуру ідентифікації фізичних осіб при відкритті рахунків.
Для того щоб мати можливість працювати з іншими фінансовими інструментами, окрім військових ОВДП, потрібно пойти повну процедуру ідентифікації.  Для клієнтів, які відкрили рахунки з 24 лютого 2022 року по 8 серпня 2022 року по спрощеній процедурі і надалі, будуть доступні лише операції з військовими ОВДП. Для того щоб мати можливість інвестувати в інші фінансові інструменти, окрім військових ОВДП, потрібно пройти стандартну процедуру верифікації за допомогою BankID https://ig.univer.ua/ та надіслати копію паспорту та ІПН з накладеним КЕП на поштову адресу mybroker@univer.ua.

Придбати ОВДП Ви можете у мобільному додатку Wotan: wotan.one/app 
Для відкриття рахунку,  подайте заявку в одному з каналів:
➖пошта: mybroker@univer.ua
➖заповнивши форму
Новини компанії