Блог компанії

Фондові ринки США відновлюються після корекції

Індекси S&P500 і NASDAQ100 починають відновлюватися після тижневого падіння. Незважаючи на те, що відкрився ринок з падіння, до кінця дня воно було викуплено і вже зараз триває зростання ф'ючерсів на азіатській сесії на пів відсотка.

Ні регулятор, ні уряд, ні інвестори не бачать проблем в зростанні інфляції. Політика кількісного пом'якшення триває на ринку панує оптимізм.

Фінтех компанії активно купують криптовалюту. У минулому році першопрохідником стала компаній PayPal, додавши можливість обміну біткоінів. Нещодавно до неї долучилася компанія Square і це перша ознака, що вони готуються до епохи активного використання криптовалюти. Світ йде в цифру і цей процес безповоротний.

Наступного тижня на IPO виходять дві компанії.

02 березня вийде компанія Oscar Health (тікер OSCR) - це перша медична страхова компанія, побудована на базі комплексної технологічної платформи, орієнтована на обслуговування своїх учасників

03 березня вийде компанія InnovAge Holding (тікер INNV) - це провідна за кількістю учасників компанія з надання медичних послуг, орієнтована на надання комплексної індивідуальної допомоги людям похилого віку.

Текст - Михайло Рітчер
Економічний огляд