Блог компанії

Тиждень багатообіцяючих IPO

На цьому тижні відразу три цікаві компанії почнуть свої торги на біржі.

Найцікавішою є компанія Coinbase. Інвестори вже оцінили її в 100 мільярдів доларів. За нашою оцінкою компанія повинна коштувати ще дорожче - близько 150 мільярдів доларів. Ризик в тому, що компанія продає майже 45% своєї частки. Це найбільша продаж частки за останні кілька років. Зазвичай продають 12-20%. Тому в перший день торгів побачимо падіння котирувань.

Серед інших цікавих IPO компаній можна відзначити APP і TSP

AppLovin (тікер APP) - американська компанія, яка надає платформу для маркетингу і монетизації мобільних ігор. Програмні рішення надають розробникам мобільних додатків передові інструменти для розвитку їх бізнесу за рахунок автоматизації та оптимізації маркетингу і монетизації своїх додатків.

Виручка AppLovin за 2020 рік склав $ 1451 млн., Growth 46%, чистий збиток $ 125,93 млн.

TuSimple Holdings (тікер TSP) американська компанія, заснована в 2015 році, розробили технологію автоматизації вантажоперевезень. Бортове програмне забезпечення точно фіксує дорожню середу на відстані до 1000 метрів вперед, використовуючи моделі прогнозування, які оцінюють швидкість транспортного засобу, наміри водія, планують більш точні і безпечні траєкторії руху для вантажівок-напівпричепів. Точність планування руху заснована на запатентованих алгоритмах машинного навчання, платформа використовує постійно збільшується базу для моделювання. Цей аналіз даних навчає програмне забезпечення більш точного прогнозування того, як середовище, що оточує вантажний автомобіль, зміниться в реальному часі.

Виручка за 2020 рік склав $2 млн., Growth 160% чистий збиток $178 млн

Ринок IPO оживає разом з ростом фондових індексів. Сьогодні-завтра очікуємо поновлення історичних максимумів індексу NASDAQ100.

Текст - Михайло Рітчер 
Економічний огляд