univer.ua

Adobe Systems


Adobe Systems Incorporated 
(NASDAQ:ADBE)  

Adobe Systems Incorporated - це компанія-розробник програмного забезпечення. Компанія пропонує продукти та послуги, що використовуються маркетологами, викладачами, розробниками додатків, підприємствами і споживачами для створення, управління, доставки, вимірювання, оптимізації та взаємодії з необхідним контентом. Він працює в трьох сегментах: Digital Media, Digital Marketing і Print and Publishing. Його сегмент Digital Media надає інструменти і рішення, які дозволяють окремим особам, малим і середнім підприємствам створювати, публікувати, рекламувати і монетизувати свій цифровий контент. Його сегмент Digital Marketing надає рішення і послуги для створення, управління, виконання, вимірювання та оптимізації цифрової реклами і маркетингу.  

Драйвери Solid Growth (Твердого зростання)

В даний час існує великий попит на програмне забезпечення Adobe Creative, яке додає передплатників. Крім того, постійне зростання підписки Adobe Document Cloud і Adobe Experience Cloud допомагає компанії.

Нещодавно Adobe Experience Cloud був доповнений новими функціями автоматичного фокусування, персоналізації і реклами. Використовуючи Adobe Experience Cloud і проект Automotive Grade Linux, компанії тепер можуть впроваджувати цифровий маркетинг в автомобілях. Крім того, компанії тепер можуть персоналізувати аудіо, а також рекламні ролики на автомобілях, засновані на поведінкових шаблонах (наприклад, взаємодії з інформаційно-розважальними системами і виборами пісень) людей за кермом.
Доходи від Adobe виросли на 26% у третьому кварталі, досягнувши рекордної виручки в розмірі 1,84 млрд. $, що перевищує прогноз аналітиків в 1,82 млрд. $. Обнадійливою ознакою є продовження зростання Creative Cloud, флагманського продукту Adobe, який включає в себе Photoshop і Acrobat. Доходи Creative Cloud виросли на 33% до 1,06 млрд.