univer.ua Співпраця з професійними торговцями і КУА | УНІВЕР

Tesla

Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA)

Tesla, Inc., раніше Tesla Motors, Inc. ,розробляє, виробляє і продає повністю електричні транспортні засоби, а також системи зберігання енергії, крім того встановлює, експлуатує і обслуговує сонячні і енергозберігаючі системи. Компанія працює в двох сегментах: автомобілебудування, виробництво і зберігання енергії. Автомобільний сегмент включає в себе проектування, розробку, виробництво і продаж електромобілів. Сегмент виробництва і зберігання енергії включає проектування, виготовлення, встановлення та продаж або оренду стаціонарних систем зберігання енергії і систем сонячної енергії для житлових і комерційних споживачів або продаж електроенергії, виробленої її сонячними енергетичними системами, клієнтам. Компанія виробляє і продає два повністю електричних автомобіля, седан Model S і спортивний позашляховик моделі X (позашляховик). Він також пропонує модель 3, седан, призначений для масового ринку.

Драйвери Solid Growth (Твердого зростання)

4 жовтня 2017 року Сенат США одноголосно дав зелене світло законопроекту, спрямованого на прискорення використання самохідних автомобілів без контролю людини.

Tesla Inc, так само, як і Alphabet, Uber Technologies Inc - заявляють, що успішно працюють над створенням самохідних автомобілів, в тому числі і вантажних. Центральне місце в планах керівництва Tesla Inc займає завершення будівництва гігантської фабрики з виробництва батарей, на яких будуть працювати її електромобілі та інший електротранспорт. Gigafactory, спільне підприємство Tesla, Panasonic і інших партнерів, збирає все, що потрібно для виробництва батарей, під одним гігантським дахом. Попит на літій-іонні батареї, які виробляються в невеликій кількості і використовуються для зарядження кожного другого пристрою, від телефону до автомобіля, буде рости, коли автовиробники всерйоз займуться виробництвом гібридів і електромобілів.