univer.ua

Інструменти

РИНОК АКЦІЙ. Найпопулярніші папери.

Райффайзен Банк Аваль (BAVL) - займає лідируючі позиції в банківському секторі України. Має високі оцінки за такими показниками як: якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація. Має бездоганну репутацію по виплаті дивідендів. Основними акціонерами є Raiffeisen Bank International AG Австрія (68.1985%) і European Bank for Reconstruction and Development, Великобританія (30%).

Турбоатом (TATM) - є однією з провідних турбобудівних компаній світу. Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України. Турбіни виробництва «Турбоатом» надійно працюють в 45 країнах світу.

Центеренерго (CEEN) - важливий елемент енергетичної системи України, одна з провідних енергогенеруючих компаній. У загальному обсязі виробництва електроенергії в Україні частка компанії складає 8%, в структурі теплової генерації - близько 18%. Частка держави в акціонерному капіталі становить 78,289%.

Мотор Січ (MSICH) - одне з провідних в світі підприємств з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Продукція підприємства експлуатується на літаках і вертольотах різного призначення більш ніж в 120 країнах світу.

Миронівський хлібопродукт (MHPC) - вертикально інтегрована компанія, контролює повний виробничий цикл отримання товарного м'яса курки. Вирощує зерно для виробництва комбікормів; виробляє корми для своїх птахофабрик з вирощування батьківського поголів'я і фабрик по виробництву м'яса птиці. Завдяки власному парку вантажівок-рефрижераторів МХП займається доставкою своєї продукції в дистрибуційні центри та франчайзингові точки на території України. Основна діяльність: розведення птиці, виробництво і продаж м'ясної продукції, а саме курятини (ТМ «Наша Ряба»), яловичини (ТМ «Сертифікований Ангус») і гусака (ТМ «Фуа Гра»), м'ясних напівфабрикатів (ТМ «Легко!») і ковбасних виробів (ТМ «Бащинський», ТМ «Дружба Народів», ТМ «Європродукт»)