univer.ua

Послуга «Єдина грошова позиція»

В даний час для інтернет-трейдингу в Україні доступні два торгових майданчика:

Кожна з них вимагає депонувати грошові кошти. Для того щоб клієнт брокера міг торгувати на обох майданчиках, він повинен розділити свої кошти на дві частини і постійно думати на якому з ринків йому можуть знадобитися кошти, а в разі необхідності займатися переведенням потрібної суми з одного ринку на інший. Все це забирає досить багато часу, відволікає від торгівлі і до того ж призводить до додаткових витрат. Але найголовніша проблема - це ризик через нестачу коштів упустити інвестиційну можливість на одному ринку, у той час як на іншому ринку є вільні гроші.

З УНІВЕР Ви можете не думати про проблеми управління ліквідністю своєї грошової позиції, здійснюючи операції на всіх українських ринках одночасно.

Переваги послуги «Єдина грошова позиція»:


  • Усі Ваші грошові кошти (в тому числі ті, що надійшли протягом торговельної сесії від продажу цінних паперів або строкових контрактів) можуть бути використані для подачі заявок і виконання угод на будь-який з майданчиків негайно і в повному обсязі.
  • Ви зможете будувати більш гнучкі торгові стратегії, не втрачаючи дорогоцінний час і унікальні можливості.

Умови надання послуги:
Підключення послуги:

З питань підключення послуги «Єдина грошова позиція», будь ласка, звертайтесь до Олександра Куликова за телефоном (044) 490 20 55 або  по e-mail: ak@univer.ua