univer.ua Про нас | Інвестиційна Група УНІВЕР

Інвестиційна Група УНІВЕР


Інвестиційна група УНІВЕР здійснює свою діяльність на українському фондовому ринку з 2005 року. Ключові напрями бізнесу - брокерські послуги (в тому числі інтернет-трейдинг), управління інвестиційними фондами, а також інвестиційно-банківські послуги для корпоративних клієнтів.

УНІВЕР займає 1-е місце за кількістю зареєстрованих клієнтів, обсягом торгів ф'ючерсами та опціонами на «Українській біржі», а також входить до Топ-3 учасників за оборотами на ринку акцій за 2014 рік.
Згідно з рейтингами Investfunds.ua, за підсумками 2014 УНІВЕР входить в Топ-5 за обсягом коштів публічних інвестиційних фондів і чистому притоку коштів серед усіх українських компаній з управління активами. 5 з Топ-10 найбільш прибуткових публічних фондів –під управлінням УНІВЕРа.

До Групи входить 2 компанії:


1. ТОВ "УНІВЕР Капітал" - торговець (брокер / дилер), депозитарна установа і довірчий керуючий


БРОКЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Ліцензія видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, номер і дата прийняття рішення: № 487 від 21.04.2016 року, вид господарської діяльності:  професійна діяльність на  фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльність з торгівлі цінними паперами – Брокерська діяльність, строк дії - необмежений.

ДИЛЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Ліцензія видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, номер і дата прийняття рішення: № 487 від 21.04.2016 року, вид господарської діяльності:  професійна діяльність на  фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльність з торгівлі цінними паперами – Дилерська діяльність, строк дії - необмежений.

ДІЯЛЬНІСТЬ З УПРАВЛІННЯ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ

Ліцензія видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, номер і дата прийняття рішення: № 487 від 21.04.2016 року, вид господарської діяльності:  професійна діяльність на  фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльність з торгівлі цінними паперами – Діяльність з управління цінними паперами, строк дії - необмежений.

АНДЕРРАЙТИНГ

Ліцензія видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, номер і дата прийняття рішення: № 487 від 21.04.2016 року, вид господарської діяльності:  професійна діяльність на  фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльність з торгівлі цінними паперами –Андеррайтинг, строк дії - необмежений.

Директор - Олександр Куликов

16 лютого 2012 Незалежне Рейтингове Агентство присвоїло ТОВ "УНІВЕР Капітал" рейтинг надійності uaA +. 

Фінансова звітність:
2016 рік

2. ТОВ "КУА УНІВЕР Менеджмент" - компанія з управління активами 
інвестиційних фондів

Ліцензія видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, номер і дата прийняття рішення: № 1795 від 29.10.2015 року, вид господарської діяльності:  професійна діяльність на  фондовому ринку – діяльність з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами).

Директор - Михайло Грицько

Фінансова звітність:
2012 рік
2013 рік