Інвестиції в Україні

Акції та Корпоративні облігації

Акція — вид цінних паперів, що є свідоцтво про власність на визначену частку статутного капіталу акціонерного товариства й надає її власнику певні права.

Корпоративні облігації - це облігації, що випускаються юридичними особами для фінансування своєї діяльності. Такі облігації мають більш високий рівень ризику, ніж державні облігації, але дохідність по них набагато вища.
АТ "КРЕДОБАНК" віднесений до групи "Банки іноземних банківських груп" за класифікацією Національного банку України.
PKO Bank Polskі SA (Powszechna Kasa Oszczędnoścі Bank Polskі Spółka Akcyjna) – найбільший польський банк за величиною активів. Є лідером на ринку депозитно-розрахункових рахунків, іпотечного кредитування, платіжних карток, обслуговування малих та середніх підприємств, обслуговування за допомогою електронних каналів. PKO Bank Polskі SA належить 100% акцій АТ «КРЕДОБАНК», і він є єдиним акціонером Банку.

Мінімальна сума інвестицій — 1 млн. грн
CardService - кредитна компанія, яка працює на ринку з 2014 року. Її засновники - Дмитро та Олена Богодухови.
CardService випускає і обслуговує монобрендові кредитні карти своїх партнерів. Серед яких - роздрібні мережі, медичні та спортивні центри, автосалони, туристичні компанії та ін. У CardService більше 500 партнерів, серед яких Укрзолото, Агромат, Фокстрот, TezTour, мережа турагентств «Поїхали з нами», TPG, City.com, Tickets.ua, Кий Авто, 100 Шин, МебельОК, Sofino, Fishki тощо.

Мінімальна сума інвестицій — 50 тис. грн.
Alfa-Bank є частиною приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі
Альфа-Банк Україна є одним з найбільших українських комерційних банків із міжнародним капіталом. Банк має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Казахстані, Нідерландах і Росії, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. Банк займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним з найбільш стійких і надійних банків України та входить до Топ-10 фінустанов в країні за обсягом активів, відповідно до даних Національного банку України.

Мінімальна сума інвестицій 1 млн. грн.

Акції українських компаній

Райффайзен Банк Аваль (BAVL) – займає лідируючі позиції в банківському секторі України. Має високі оцінки за такими показниками як: якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація. Має бездоганну репутацію по виплаті дивідендів. Основними акціонерами є Raiffeisen Bank International AG Австрія (68.1985%) і European Bank for Reconstruction and Development, Великобританія (30%).
Центренерго (CEEN) – важливий елемент енергетичної системи України, одна з провідних енергогенеруючих компаній. У загальному обсязі виробництва електроенергії в Україні частка компаній складає 8%, в структурі теплової генерації - близько 18%. Частка держави в акціонерному капіталі становить 78,289%.
Вертикально інтегрована компанія, контролює повний виробничий цикл отримання товарного м'яса курки. Вирощує зерно для виробництва комбікормів;
Виробляє корми для своїх птахофабрик з вирощування батьківського поголів'я і фабрик по виробництву м'яса птиці. Завдяки власному парку вантажівок-рефрижераторів МХП займається доставкою своєї продукції у дистрибуційні центри та франчайзингові точки на території України. Основна діяльність: розведення птиці, виробництво і продаж м'ясної продукції, а саме курятині (ТМ «Наша Ряба»), яловичини (ТМ «Сертифікований Ангус») і гусака («Фуа Гра»), м'ясних напівфабрикатів (ТМ «Легко!») і ковбасних виробів (ТМ «Бащинський», ТМ «Дружба Народів», ТМ «Європродукт»)
Потрібна допомога з інвестиціями?
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо та проконсультуємо